01.04.2015 13:47
Просмотров: 431

Від Кремнієвої долини до Електронного уряду: у Харкові створили кластер інформаційних технологій

Від Кремнієвої долини до Електронного уряду: у Харкові створили кластер інформаційних технологій

02 квітня о 11.00 у приміщенні ILF-Communication, за адресом: вул. Скрипника, 14-а, відбудеться прес-конференція на тему «Харків: краща IT локація». В рамках заходу відбудеться презентація Харківського IT-кластеру та обговорення впровадження Електронного уряду.

Головна мета кластеру - сприяння формуванню в Харкові середовища для розвитку та ведення IT-бізнесу, а також просування Харкова як кращої IT локації для українських і зарубіжних компаній.

Окрім цього, на заході буде розглянуто питання важливості електронного управління та синергії IT-бізнесу та управлінців для досягнення ефективного управління та підвищення довіри населення до влади через впровадження прозорих елементів надання адміністративних послуг, буде розглянуто естонський досвід в сфері електронного управління.

Під час прес-конференції також обговорюватиметься питання важливості та перспектив IT-сфери України, роль та місце IT на українському та глобальному ринках, Харкова – як кращого регіону для розвитку та ведення IT бізнесу.

У заході візьмуть участь:

Роман Семенуха, народний депутат України, член комітету з питань інформатизації та зв’язку ВР України;
Яніка Мерило, співзасновник ICT Competence Centre, член ради директорів профільної спільноти українських бізнес-ангелів;
Дмитро Яковлєв, директор Харківського кластеру інформаційних технологій;
Олександр Медовий, голова Наглядової Ради Харківського IT-кластеру;
Эдуард Рубін, представник співзасновника Харківського IT-кластеру, Директор Харківського комп'ютерно технологічного коледжу НТУ «ХПІ».

Основні напрями, за якими працюватиме харківський  ІТ-кластер - це співпраця зі школами та вищими навчальними закладами, допомога навчальним організаціям у формуванні програм з ІТ-спеціальностями, популяризації роботи програмістів, створення центрів з підвищення кваліфікації персоналу компаній, просування Харкова як безпечною і привабливою локації для ведення IT-бізнесу. Крім того, планується регулярно проводити відкриті навчальні лекції, семінари та конференції як для «дорослих», так і «молодих» компаній, підприємців-початківців.

У кластері буде функціонувати правовий комітет, метою якого є надання юридичної підтримки та консультацій з найбільш поширених питань, здійснення роботи з підготовки законодавчих пропозицій від галузі та ін.

Новости портала «Весь Харьков»

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович