17.04.2015 10:10
Просмотров: 282

Але, космос? РосТБ видало Skype за засіб космічного спецзв’язку (ВИДЕО)

Але, космос? РосТБ видало Skype за засіб космічного спецзв’язку (ВИДЕО)

Брехня російських телеканалів в останні кілька років стала настільки безпардонною, що не помічають її, мабуть, лише самі росіяни, локшину з вух яких можна знімати вже сільськогосподарськими вилами. Численними скандалами, пов’язаними, наприклад, зі зйомкою постановочних сюжетів новин “з Новоросії” в російському Арзамасі, “розп’яттям хлопчика” Нацгвардією в Слов’янську або видачею українським військовим двох російськомовних рабів вже важко здивувати досвідченого глядача, повідомляють Патріоти України.

Однак російському “Першому каналу” це вдалося: нещодавно він видав звичайний і знайомий кожному сервіс VOIP-телефонії Skype за “секретну і шифровану спецпрограми для зв’язку космонавтів із землею”. Це сталося в документальному фільмі “Земля в ілюмінаторі”, присвяченому Дню космонавтики. У Білорусі дана програма була показана в четвер, 16 квітня.

«Вдома є спеціальний комп’ютер, на якому встановлена ​​спеціальна програма, причому закодована, по якій ми можемо зв’язуватися з нашими сім’ями, – розповів в ефірі “Першого каналу” російський льотчик-космонавт Антон Шкаплеров. – Ну що, залишається п’ять хвилин до приватної бесіди з сім’єю, відеоконференції, тому необхідно мені поспішати, щоб встановити програму на комп’ютері і зв’язатися з землею».

Наступним планом російські телевізійники показують сім’ю Антона Шкаплерова в їхній квартирі. І в цей момент лунає знайомий кожному звук виклику програми Skype, що належить зараз американської корпорації Microsoft. Саме через Skype російський космонавт і його члени сім’ї починають зворушливе обговорення побутових справ і шкільних оцінок дітей.

Навіщо російським телевізійникам знадобилося видавати звичайний Skype за “спеціальну, причому закодовану” програму космічного спецзв’язку, прямо скажемо, незрозуміло. Очевидно, їм не цілком зручно було зізнатися, що російські космонавти користуються розробкою “ненависної країни НАТО”.

Нагадаємо, нещодавно в російському сегменті МКС стався великий конфуз: у космонавтів зламався туалет. Лагодити його довелося вручну, а поки йшла ця надскладна спецоперація, росіянам довелося просити американських астронавтів справляти нужду в їх відсіку.

Источник: patrioty.org.ua

Новости портала «Весь Харьков»

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович