23.04.2015 09:16
Просмотров: 486

Судьбу первомайских митингов в Харькове решит суд

Судьбу первомайских митингов в Харькове решит суд

Долю першотравневих мітингів у Харкові вирішуватиме суд. Такої згоди дійшли члени погоджувальної комісії міськради. Адже харків"яни-комуністи відмовлятися від масових заходів не збираються. До уваги не беруть навіть попередження правоохоронців про ймовірні теракти.

Харківський осередок компартії України запланував на 1 травня проведення традиційного мітингу і ходи, присвячених Міжнародному дню солідарності трудящих. І це незважаючи на прохання СБУ та правоохоронців почекати з будь-якими неофіційними масовими заходами хоча б до 10 травня.

Віталій Левченко, начальник відділу громадської безпеки міського відділу міліції:

- Если мы 1-го мая выйдем, это будут массовые беспорядки. Нельзя исключать того, что возможен ряд террористических актов.

Тим не менше перший секретар Харківського обкому КПУ Алла Александровська скасовувати мітинг відмовилася. Аби уникнути ймовірних терактів та масових заворушень, члени погоджувальної комісії постановили - міськрада звертатиметься до суду.

Ігор Терехов, заступник міського голови з питань розвитку та забезпечення життєдіяльності міста:

- Мы обратимся в суд. Никто же не возражает против обращения в суд? Ситуация довольно сложная, и никто не хочет раскачать ее еще дальше, потому что мы прекрасно понимаем: если 1-го числа произойдут какие-то беспорядки, то мы же не гарантированы не от чего, и нам будет сложно все сдерживать. Пока нам удается все сдерживать, и в Харькове мир и спокойствие.

У свою ж чергу Алла Александровська запевнила: яким би не було рішення суду, компартія обов"язково його виконає.

Источник: izvestia.kharkov.ua

Новости портала «Весь Харьков»

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович