28.04.2015 10:00
Просмотров: 374

В парке Горького прошел индийский фестиваль красок

В парке Горького прошел индийский фестиваль красок

Розмальовані обличчя, розписані хною руки та крапки на лобах - харків'яни відзначали індійське свято Холі. На екзотичному фестивалі в центральному парку імені Горького побувала Анастасія Швець:

В Центральному парку імені Горького людно. Сьогодні тут зібрались харків’яни усіх віків та національностей аби відзначити індійське свято Холі. Воно ж – відоме у всьому світі свято фарб.)

Головна традиція цього фестивалю – обсипання фарбами. На Батьківщині свята, в Індії, вірять, що чим більше різних кольорів буде на одежі та тілі людини в цей день, тим більше щастя та любові чекає на нього в майбутньому. Чи то харків’яни повірили в екзотичну прикмету, чи то просто вирішили розважитися, та обсипалися залюбки. Емоції, кажуть, зашкалюють.

Яна та Ксенія, харків’янки:

- Эмоции положительные, я очень рада, что сюда попала и желаю каждому прийти сюда и почувствовать этот позитив.

Яна та Артур, харків’яни:

- Дуже круто. Дякуємо владі за те, що організовує таке свято щорічно. Море позитивних емоцій, море хорошого настрою. Дуже цікавий фестиваль, ми на ньому я – вперше, вона – вдруге. Дуже гарно, дуже багато емоцій, нам дуже сподобалось, дякуємо.

Андрій, харків’янин:

- Все клево. Люди вообще чувствуют себя весело. Самое главное, что нет никакого конфликта между, ну знаете. Взаимопонимание полное между людьми любой нации и это круто, то есть, это праздник. Все веселые.

До свята Холі для гостей парку підготували також тематичну шоу-програму. Приєднатися до індійських танців та співів пропонували всім бажаючим. Масштабний недільний захід відкрив новий сезон відпочинку, тож в майбутньому гостям парку обіцяють ще багато цікавого.

Источник: izvestia.kharkov.ua

Новости портала «Весь Харьков»

Декабрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович