10.02.2020 10:49
Просмотров: 284

62% людей страждають від вигоряння на роботі. 3 поради керівникам, як допомогти співробітникам

62% людей страждають від вигоряння на роботі. 3 поради керівникам, як допомогти співробітникам

Кожен третій працівник відчуває характерні симптоми - спад продуктивності, головні болі і цинізм по відношенню до виконуваної роботи - раз на тиждень, 20% співробітників - щодня

Згідно з дослідженням SaaS-платформи Emplify, 62% людей пережили вигоряння на роботі.

Chief People Officer в компанії Emplify Адам Вебер назвав 3 дії, які можуть зробити менеджери, щоб захистити співробітників від вигорання, повідомляє Inc.com.

Проводьте особисті зустрічі з кожним співробітником

Більше третини респондентів зустрічаються з менеджерами раз на місяць або рідше, кожен 10-й працівник майже повністю позбавлений спілкування з керівництвом, з'ясували в Emplify.

Заохочуйте відкритість

Те, як співробітник відчуває себе на роботі, багато в чому залежить від керівника. Тому людині, що опинилася на межі вигорання, має бути комфортно розмовляти з менеджером про те, як він насправді почувається. Таке можливо тільки в тих компаніях, де заохочується чесність. Для цього начальник сам повинен бути відкритий співробітникам.

Зробіть відпочинок частиною корпоративної культури

Мова не про оплачувану відпустку, а про відновлення ресурсів всередині робочого циклу.

«Перерви в повсякденній і щотижневій рутині поповнюють резервуари енергії і зосередженості. Вигорання відбувається тоді, коли ви забуваєте поповнювати ці резервуари тижнями, місяцями або роками», - говорить Вебер.

Таким щоденним перемиканням може стати традиція обідати з колегами і не говорити в цей час про роботу. Інший спосіб - влаштовувати 5 хвилин відпочинку після 25 хвилин роботи. Вихідні потрібно присвячувати відпочинку, як це і задумано.

Источник: socportal.info/

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Март
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович