21.09.2019 07:03
Просмотров: 402

Ціни на картоплю зросли вдвічі у порівнянні з минулим роком (ВІДЕО)

Ціни на картоплю зросли вдвічі у порівнянні з минулим роком (ВІДЕО)

Очікуваного зменшення цін на картоплю все ж не сталося. Наразі цей овоч у середньому коштує 15-20 гривень за кілограм, в залежності від сорту.

Продавці нарікають: все через те, що цьогоріч погодні умови для вирощування картоплі були несприятливими.

Продавець Віктор скаржиться: вирощувати картоплю цього літа було складно. Заважала засуха та шкідники. Згадує, що через це витратив багато сил на городах, тож високі ціни на овоч вважає виправданими.

Віктор, продавець

А что сейчас дешевое в нашей жизни? Пожалуйста, сейчас земли полно, огороды пустуют. люди не хотят на земле работать – пусть платят деньги. Я считаю так: вы не хотите работать на земле – покупайте, платите деньги.

Продавці розповідають: найбільше будуть коштувати так звані “ексклюзивні сорти”. Наприклад Червона шапочка, Імпала, Розара, Білозерка та Невська.

Наталія, продавчиня

Чаще всего, конечно спрашивают, чтобы картошка была рассыпчатая и для пюре, чтобы хорошая была. Это в основном. Рокко спрашивают. Она для варки и для жарки. Это тоже из дорогих картошек. Иван да Марья спрашивают, но это тоже дорогая картошка.

А от харків’яни цінами розчаровані. Кажуть, що очікують зменшення вартості картоплі хоча б до 10 гривень за кілограм. Якщо цього не станеться, кажуть люди, доведеться залишитися без запасів на зиму.

Людмила, покупчиня

Для нас высокие, потому что у нас зарплата маленькая. Вообще по качеству надо смотреть и по цене. Неплохая картошка Цыганка, так она по пятнадцать гривен сейчас. Или Гренада, я покупала когда-то. Она не очень хорошо лежит, но она вкусная. Тоже дорого.

Цього року вартість картоплі збільшилася майже вдвічі, але продавці прогнозують, що до кінця року ціни не зменшаться.

Источник: .objectiv.tv

Автор: Ніколь Костенко

Новости портала «Весь Харьков»


Загрузка...
Июнь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович