13.03.2018 08:20
Просмотров: 442

Податкова амністія й "нульові" декларації: як пропонують полегшити життя бізнесу в Україні

Податкова амністія й нульові декларації: як пропонують полегшити життя бізнесу в Україні

В Україні активно просуваються реформи, що мають на меті спростити роботу малого та середнього бізнесу

Президент України Петро Порошенко пропонує провести податкову амністію. Про це він заявив під час зустрічі з представниками українського бізнесу, передає кореспондент "5 каналу".

Як стало відомо, йдеться про запровадження так званих "нульових" декларацій, які покликані суттєво спростити роботу бізнесу. За ними кожна людина, яка захоче ввести в Україну певний капітал, зможе заплатити невеликий податок й розпочати свій бізнес у нашій країні.

Утім, поки податкова амністія існує лише на рівні ідей, триває обговорення цих та інших тез разом із представниками бізнесу.

Крім того, на зустрічі Президент підписав Закон про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю. Він має на меті спростити роботу малого та середнього бізнесу.

"Новий закон має забезпечити учасникам товариства комфортний правовий простір для врегулювання своїх відносин, зменшити ризики захоплення контролю над товариством, фактично знищити ризики рейдерських атак, знімаються обмеження щодо формування статуного капіталу, спрощуються процедури реєстрації та успадкування частки у статутному капіталі товариства, право отримання кредиту чи фінансування під заставу частки товариства, полегшить залучення додаткових коштів", - наголосив Глава держави.

Слово мав і прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Він говорив, зокрема і про так званий законопроект "Макси-шоу стоп" й тиск на бізнес.

Детальніше про те, що відбувалося на зустрічі із бізнесом, – дивіться у включенні:

Источник: 5.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Загрузка...
Январь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович