13.02.2020 08:56
Просмотров: 391

Податкова заявила, що ФОП має право на власний розсуд витрачати кошти з бізнес-рахунків

Податкова заявила, що ФОП має право на власний розсуд витрачати кошти з бізнес-рахунків

У Державній податковій службі України надали роз’яснення щодо того, чи мають фізичні особи-підприємці право використовувати кошти з бізнес-рахунків для власних, не пов’язаних з бізнесом, потреб.

Відповідне роз’яснення з’явилося на інформаційно-довідковому ресурсі ДПС.

У податковій зазначають, що ФОП — підприємець і, відповідно до закону, підприємці мають право використовувати свій прибуток на власний розсуд.

«Фізична особа-підприємець має право вільно користуватися коштами з розрахункового рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, за умови сплати всіх податків, зборів та інших платежів, передбачених чинним законодавством», — йдеться у роз’ясненні податкової.

Там уточнюють, що підприємництво здійснюється на основі вільної частини прибутку, тобто тієї, яка залишається після сплати передбачених законом податків та зборів. Іншими словами, підприємцям дозволено користуватися своїми бізнес-рахунками, якщо на них лишиться достатньо коштів для того, аби сплатити податки та інші платежі.

Раніше Нацбанк повідомив, що заборонить ФОПам використовувати кошти з бізнес-рахунків у банках на особисті потреби. Однак згодом від такої заборони вирішили відмовитися та передати встановлення такої заборони у розпорядження податкової.

У Нацбанку зазначають, що в Україні фактично існує заборона на використання коштів з рахунків ФОПів на потреби, не пов'язані з бізнесом. Ця заборона діє з 2003 року.

Источник: hromadske.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Июль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович