13.02.2023 12:13
Просмотров: 573

У Харкові проведуть безкоштовні навчальні курси з спортивних маркетингу та менеджменту

У Харкові проведуть безкоштовні навчальні курси з спортивних маркетингу та менеджменту

Для представників спортивних федерацій та організацій міста Харкова і області проведуть безкоштовні навчальні курси «Kharkiv Sport Academy».

Навчання з дисциплін «спортивний маркетинг» та «спортивний менеджмент» організоване Управлінням менеджменту та маркетингу у сфері спорту спільно з креативним агентством «Boomerang».

Заняття пройдуть офлайн з 20 березня по 25 квітня і складатимуться з 26 теоретичних та практичних занять, які проведуть фахівці у сферах менеджменту, маркетингу, журналістики, піару, психології та права.

Слухачі дізнаються про те, як підтримувати та розвивати власний бренд в умовах воєнного часу, наповнювати сторінки в соціальних мережах, ознайомляться з основами таргетингу, маркетингу, позиціонування, а також копірайтингу. Спікери розкажуть про стратегічне планування, як писати новини та анонси про спортивні заходи і змагання, керувати персоналом та конфліктами, вести переговори, про принципи спортивного права та особливості його застосування у період воєнного часу.

Після проходження курсу учасники отримають готову сторінку своєї федерації з правильним змістом, ефективними інструментами для її просування та сертифікат про успішне завершення курсу.

Федерації, які вже брали участь у семінарах з маркетингу, можуть продовжити навчання на курсі лекцій з менеджменту. Клубам та асоціаціям, які не проходили навчання, необхідно записатися на курс лекцій з маркетингу.

Джерело: Харківська міська рада

Агентство Телевидения Новости


Сентябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович