22.06.2018 06:36
Просмотров: 360

Український бюджет торік через контрабанду втратив 70 млрд гривень

Український бюджет торік через контрабанду втратив 70 млрд гривень

Завезення контрабанди повністю вбиває повністю здорову конкуренцію в Україні, переконані в Інституті соціально-економічної трансформації

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" директор Інституту соціально-економічної трансформації Ілля Несходовський розповів про економічну шкоду від контрабанди, зокрема і шкоду для українського виробника.

"Ми досліджували, що найбільше шкодить економіці України. Уряд і народні депутати, на нашу думку, акцентують увагу на третьорядних (факторах). Якщо на першому місці – офшори, пов’язані з виведенням капіталу за кордон., то контрабанда – на другому місці серед факторів, що наносять найбільших збитків економіці України", - констатує експерт.

Він розповідає, що шкода наноситься ще й вітчизняному виробнику, адже контрабанда "викривлює" конкуренцію на ринку.

"Але наслідки від контрабанди ще гірші. Це повністю вбиває повністю здорову конкуренцію в Україні. Як наслідок, це не просто ввезення товарів і несплата податків до державного бюджету, але це також і викривлення конкуренції. Тоді українські заводи, які виробляють продукцію в Україні, просто не в змозі продати продукцію за тими цінами, за якими завозиться, ми умовно називаємо, контрабанда", - констатує Несходовський.

"Сума, яку я хочу озвучити, це близько 70 млрд гривень, які ми оцінювали, за попередній рік (не надійшли до бюджету через контрабанду). Це дуже суттєва сума на сьогоднішній день", - зазначає співрозмовник.

Детальніше дивіться у відео:

Источник: 5.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Март
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович