15.06.2018 09:40
Просмотров: 598

ЗРАДА ОТМЕНЯЕТСЯ. Премії менеджменту «Нафтогазу» виписала незалежна наглядова рада

ЗРАДА ОТМЕНЯЕТСЯ. Премії менеджменту «Нафтогазу» виписала незалежна наглядова рада

Премії менеджменту НАК «Нафтогаз України» виписала незалежна наглядова рада, сформована із представників іноземних глобальних нафтових і газових компаній.

На цьому в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK наголосив інвестиційний банкір Ігор Мазепа.

Нагадаємо, Наглядова рада НАК «Нафтогаз України» ухвалила рішення щодо виплати премій співробітникам компанії, які взяли участь у виграші суду з «Газпромом» у Стокгольмському арбітражі. Загальна сума преміальних буде становити 1% від суми виграшу, тобто 46,3 мільйона доларів.

Ігор Мазепа уточнив, що премії менеджменту компанії виписала незалежна наглядова рада, яка сформована із представників іноземних глобальних нафтових і газових компаній.

«Виділили премію менеджменту компанії, і не тільки Коболєву (я думаю, що Коболєв отримав левову або ж велику частку), 46 млн дол., з яких вони чесно заплатили всі податки», – зазначив інвестиційний банкір.

Гість програми, відповідаючи на запитання, чому іноземці мають вирішувати такі питання, наголосив, що держава Україна, яка є акціонером «Нафтогазу України», найняла і платить кошти членам спостережної ради, щоб вони визначали стратегію компанії та, зокрема, вирішувати питання щодо компенсацій.

Ігор Мазепа зазначив, що премії менеджмент компанії отримав за виграні у суді мільярди: «Вони точно не змогли би цього зробити без норвезької юридичної фірми, але я вам стверджую, що виграли вони».

По материалам: zik.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Темы: газ, нефть

Загрузка...
Март
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович