04.12.2019 06:33
Просмотров: 665

Чиновник Харківської міськради 2 місяці проведе під домашнім арештом (ВІДЕО)

Чиновник Харківської міськради 2 місяці проведе під домашнім арештом (ВІДЕО)

Один із чиновників, якому закидають привласнення більше п’яти мільйонів гривень під час ремонту доріг два місяці проведе під домашнім арештом. У Дзержинському райсуді ухвалили рішення, згідно з яким держслужбовець не матиме права залишати місце проживання з десятої вечора до шостої ранку.

У Дзержинському райсуді обирають запобіжний захід Віктору Лихолітову – держслужбовцю департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради. За версією слідства, протягом шістнадцятого – вісімнадцятого років чиновник та двоє його колег поставляли підконтрольній фірмі асфальтову крихту, що залишалася після ремонту шляхів, за цінами вп’ятеро нижче за ринкові. А от перепродавали продукцію вже за реальною вартістю. На засіданні Лихолітов просив суд не застосовувати до нього запобіжного заходу.

Віктор Лихолітов, підозрюваний

У меня на содержании находятся двое несовершеннолетних детей, пенсионеры и один из детей нуждается в постоянно медицинском обследовании и лечении. Сам я также имею врожденный порок сердца.

Прокурор Роман Петренко наполягав на запобіжному заході у вигляді тримання під вартою. Він пояснює: є низка вже доведених ризиків.

Роман Петренко, прокурор

Є великий суспільний резонанс, є розкрадання бюджетних коштів, є виявлені факти, які викладені в підозрі особам. Безумно, одним із головних критеріїв обрання саме запобіжного заходу такого у вигляді тримання під вартою є тяжкість можливого покарання за скоєне кримінальне правопорушення.

Марина Лазарєва, адвокатеса

Прокурор постійно спирається на існування ризиків, які мають бути передбачені чинним кримінально-процесуальним законодавством, але одночасно з цим доказів на підтвердження хоча б існування одного з ризиків не було прокурором надано.

У підсумку, суд постановив: Лихолітов два місяці проведе під нічним домашнім арештом. І сторона захисту, і прокуратура оскаржуватимуть це рішення.

Источник: objectiv.tv

Автор: Анна Шевченко

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Август
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович