29.12.2018 11:25
Просмотров: 345

Генпрокуратурою повідомлено про підозру двом колишнім працівникам Вищого господарського суду України

Генпрокуратурою повідомлено про підозру двом колишнім працівникам Вищого господарського суду України

Слідчими управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України за процесуального керівництва прокурорів відділу Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях, підслідних Державному бюро розслідувань, Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами створення колишнім керівництвом Вищого господарського суду України злочинної організації з метою вчинення майнових і корупційних злочинів, а також злочинів проти правосуддя.

У цьому провадженні на підставі зібраних достатніх доказів 26.12.2018 здійснено повідомлення про підозру двом колишнім працівникам Вищого господарського суду України, у тому, що вони у період 2012 – 2014 років, обіймаючи посади в апараті Вищого господарського суду України, діючи за попередньою змовою з Головою зазначеного суду та іншими членами злочинної організації, систематично здійснювали незаконне втручання в роботу програми автоматизованого документообігу суду, в результаті чого визначені Головою суду господарські справи потрапляли до розгляду на конкретного суддю, і тим самим унеможливлювали участь інших суддів у розподілі справ та їх наступному розгляді, чим також відбувалося втручання в діяльність цих суддів.

Зазначені дії перешкоджали належному виконанню суддями своїх службових обов’язків зі здійснення правосуддя, а також позбавили суб’єктів господарювання (сторін) права на справедливий розгляд справи незалежним і неупередженим судом.

Указаним особам інкримінується вчинення злочинів, передбачених ч. 1 ст. 255 (участь в діяльності злочинної організації та участь у злочинах, вчинюваних такою організацією) та ч. 2 ст. 376-1 (незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду) КК України.

Досудове розслідування триває, вживаються заходи, спрямовані на притягнення до кримінальної відповідальності інших співучасників вказаних злочинів.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України

Источник: gp.gov.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Август
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович