09.12.2022 07:11
Просмотров: 376

Мародерство – одна з цілей орків у війні Росії проти України. Путін у темі та в долі

Мародерство – одна з цілей орків у війні Росії проти України. Путін у темі та в долі

Ми не повинні дивуватися масовій "евакуації" з українських осель пральних машинок, унітазів, білизни та холодильників бойовими бурятами та іншими "освободітєлями". Придворні Путіна також грабують, але на більш просуненому рівні.

● The Wall Street Journal пише, що давній друг фюрера та колишній аграрний міністр РФ Олександр Ткачов захопив на окупованих територіях 160 тис. га землі. Захопив у прямому сенсі: приїздили бойовики з автоматами та зі стрільбою рейдерили ділянки. Так Ткачов без особливих зусиль викрав близько півмільйона тон зерна і соняшнику. Помножимо на мінімальні $150 за тону, отримаємо $75 млн профіту. 

● Уряд РФ прагне роздати конфісковані підприємства в анексованих регіонах в управління російських компаній, писали їхні «Вєдомості» з посиланням на чільного єдинороса Андрія Лугового. Перший в черзі – «Ростєх». Це корупційна годівничка особисто Путіна, якою керує його старий друг КДБшник Чемєзов.

● А є ще близько 200 родовищ корисних копалин, які теж обіцяні друзям Путіна. За даними канадської компанії SecDev, Росія анексувала таких на $12,4 трлн. Серед активів – поклади вугілля, газу, нафти, титану, циркону, літію, золота, урану. В Криму вже качає газ кум Путіна Віктор Медведчук.

● Загалом же росіяни вивезли з України зерна на $1 млрд та металу на $600 млн дол. відповідно.

Ось за це й конають під Бахмутом, Сватовим, Мелітополем російські чмобіки. Вони ціною власних життів дають змогу оточенню фюрера грабувати подовше, - доки ЗСУ не виженуть їх з України.

Мародерство - давня традиція ординських племен, яку зараз мавпують федерасти. Не даремно, вони вигрібають з небуття міф про Олександра Невського, який разом з ордою грабував Руські землі та платив хану данину.

Частина награбованого, судячи з усього, падає в особисту кишеню фюрера: не марно ж ключовими мародерами є придворні путінські олігархи. Отак виглядає "денацифікація" впритул.

Джерело: https://t.me/orestokratiia/528

Новости портала «Весь Харьков»


Февраль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович