Насіров програв у суді 11 мільйонів "Укргазвидобуванню"

Апеляційна палата ВАКС постановила стягнути з колишнього голови ДФС Романа Насірова 11,25 млн грн матеріальної шкоди на користь АТ "Укргазвидобування".
Про це повідомляє пресслужба ВАКС.
Рішення ухвалили ще 8 травня. Суд частково задовольнив скаргу представника цивільного позивача і змінив вирок лише в частині цивільного позову.
В іншій частині апеляцію залишили без задоволення, а сам вирок — без змін.
До цього суд першої інстанції відмовив у задоволенні цивільного позову АТ "Укргазвидобування" про відшкодування до ексочільника ДФС, а цивільний позов до колишнього директора одного з департаментів ДФС залишив без розгляду.
Рішення апеляційної палати набрало законної сили з моменту проголошення, його ще можна оскаржити в Касаційному кримінальному суді у складі Верховного Суду.
Джерело: epravda.com.ua



