23.05.2019 08:28
Просмотров: 324

Нове розслідування смерті активіста з Есхара Миколи Бичка – можливе (ВІДЕО)

Нове розслідування смерті активіста з Есхара Миколи Бичка – можливе (ВІДЕО)

Про це заявляють юристи, посилаючись на законодавчі норми.

На тому тижні члени парламентської комісії, що контролюють розслідування нападів на українських активістів, констатували: справа Миколи Бичка закрита. Це самогубство, а не вбивство, як наполягала громада. Активіста знайшли повішеним у червні минулого року.

Володимир Рисенко, юрист ГО “Харківський антикорупційний центр”

Там є дуже-дуже багато питань. Зокрема спосіб, як він загинув. У нього нібито встановили перелом носа. Самогубця не міг собі то вчинити.

Повторне розслідування за законом може ініціювати лише мати активіста. Але жінка, за інформацією відразу з декількох джерел, не буде цього робити. Юрист Роман Чумак заявляє: якщо повторне розслідування в цьому випадку дійсно неможливе, то нове – цілком реальне.

Роман Чумак, керуючий партнер юридичної компанії “Арес”

У цьому випадку тільки мама має право оскаржувати рішення про закриття кримінального провадження. Але якщо, наприклад, преса або активісти встановлять нові обставини вчиненого злочину або повідомлять про інші докази, то тоді таке кримінальне провадження буде почате спочатку у зв’язку з виявленням таких доказів.

Раніше мати Миколи Бичка вже відмовилася від правозахисника Романа Лихачова. Той впевнений, що його обмовили.

Роман Лихачов, правозахисник

Пусть расскажут, как расследуются угрозы, которые поступили мне в открытой сети Facebook от одного из подчиненных начальников райотдела. Служебное это расследование не расследуется абсолютно. То есть, сделано все, чтобы убрать меня из дела.

Лихачов наголошує: економічну версію слідчі Чугуївського відділу навіть не розглядали.

Роман Лихачов, правозахисник

Никто не расследовал, где находились представители фирмы. Где находились в том числе представители ряда охранных структур. Я считаю, что дело все равно будет расследовано. И даже если в этом мире нет процессуальной справедливости, она есть намного выше.

У червні в суді почнуть слухати справу про розкрадання коштів при реконструкції очисних споруд в Есхарі. Пов’язану саме з ними екологічну проблему і висвітлював Бичко.

Источник: objectiv.tv

Автор: Олена Нагорна

Новости портала «Весь Харьков»


Загрузка...
Сентябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович