У Харкові жінка на BMW на смерть збила пішохода

16 квітня, близько 20:00, у Харкові автівка на смерть збила пішохода. ДТП сталася на регульованому перехресті вулиць Гвардійців Широнінців та Василя Стуса.
Про це повідомили в ГУНП в Харківській області.
Автомобіль BMW під керуванням 28-річної жінки-водія збив пішохода 1988 року народження. Внаслідок ДТП постраждалий помер в кареті швидкої допомоги.
За даним фактом слідчим СУ ГУНП в Харківській внесені відомості до ЄРДР за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Всі обставини ДТП наразі встановлюються.



