У Харкові патрульні затримали чоловіка, який погрожував автоматом

У Харкові патрульні затримали чоловіка, який під час конфлікту дістав автомат і погрожував застосувати зброю проти правоохоронців.
Про це повідомляє перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
«Екіпаж прибув на виклик про хуліганство та порушення тиші, а натомість зіткнувся з агресивним чоловіком у стані сп’яніння», – йдеться у повідомленні.
Під час конфлікту п’яний почав погрожувати поліцейським.
Згодом чоловік дістав автомат, дослав патрон у патронник та направив зброю у бік інспекторів.
Патрульні миттєво зреагували, застосували фізичну силу та затримали порушника.
Зброю вилучили для проведення експертизи. ЇЇ походження встановлюватимуть слідчі.
Також з’ясувалось, що чоловік перебуває у СЗЧ. Інформацію про затриманого передали до ВСП.



