Стріляв та бив ветерана ЗСУ: у Харкові судитимуть зловмисника

У Харкові судитимуть чоловіка, який стріляв та бив ветерана ЗСУ.
Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура.
Прокурори Немишлянської окружної прокуратури Харкова затвердили та направили до суду обвинувальний акт стосовно 43-річного чоловіка за фактом хуліганства, вчиненого із застосуванням предмета, спеціально пристосованого та заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень (ч. 4 ст. 296 КК України).
За матеріалами досудового розслідування, інцидент стався увечері 3 серпня 2025 року біля будинку на вул. 92-ї бригади. Під час суперечки чоловік дістав пістолет із гумовими кулями й вистрілив у свого опонента. Коли потерпілий упав, нападник бив його руками й ногами, намагався придушити.
Жертвою нападу став 22-річний військовослужбовець, який під час бойових дій втратив ногу та користується протезом.
Того ж дня правоохоронці затримали нападника, нині він перебуває під вартою.
Прокурори направили обвинувальний акт до Індустріального районного суду Харкова. Санкція статті передбачає від 3 до 7 років ув’язнення.
Досудове розслідування проводив СВ ВП №1 ХРУП №2 ГУНП в Харківській області.



