14.11.2025 08:40
Просмотров: 122

Окупанти вдарили по Києву БпЛА та ракетами: одна людина загинула, щонайменше 24 поранені

Окупанти вдарили по Києву БпЛА та ракетами: одна людина загинула, щонайменше 24 поранені

У ніч з 13 по 14 листопада окупанти здійснили масовану атаку на Київ. Є жертви. На місцях влучань виникли пожежі, багато будинків пошкоджено.

Про це повідомив начальник Київської МВА Тимур Ткаченко.

У Подільському районі зафіксовано влучання в багатоповерхівку на рівні 15-го поверху. Врятовано 13 людей.

У Дніпровському районі спалахнули пожежі у двох квартирах п’ятиповерхівки, врятовано 17 людей. Окремо ліквідовано пожежу на площі 30 кв. м, пошкоджено верхні поверхи. Горіли будівлі спортивної бази.

Дарницький район – займання на території школи.

Деснянський район – пожежа на сьомому поверсі, врятовано дев’ятеро людей, 50 евакуйовано. У іншій багатоповерхівці пожежа охопила з 5 по 8 поверхи. Одна людина загинула, 14 врятовані (серед них дитина), одну людину деблокували рятувальники.

Солом’янський район – горіли дах та п’ятий поверх житлового будинку. Врятовано 20 людей.

Святошинський район – влучання в будинок на сьомому поверсі. Окремо ліквідовано пожежу на 19-му поверсі 22-поверхівки.

Голосіївський район – падіння уламків на території лікарні.

Шевченківський район – загоряння на відкритій території ліквідовано.

Оболонський район – влучання в дев’ятиповерхівку, пожежа з 7-го по 9-й поверх. Одну людину врятовано.

Агентство Телевидения Новости


Февраль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович