24.09.2021 12:16
Просмотров: 696

Лікар-інфекціоніст розповів, де українці найчастіше можуть підхопити коронавірус

Лікар-інфекціоніст розповів, де українці найчастіше можуть підхопити коронавірус

Інфікуватися коронавірусом можна не лише від близьких рідних, чи в гостях у знайомих, підхопити його можна і в поліклініці чи лікарні. Тому саме у там  потрібно “грамотно розгорнути протиепідемічні заходи”, щоб не допустити інфікування.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Таку думку висловив лікар-інфекціоніст Київської клінічної лікарні №4 Євген Дубровський на сторінці у Facebook.

Коментар: В лікарнях дійсно багато і важких “ковідних” пацієнтів. І надходить зараз значно більше, ніж влітку. Люди з серцевими і ендокринними захворюваннями, з ослабленим імунітетом і підірваним здоров’ям – це та основна група, на кого слід звернути увагу. На превеликий жаль, заражаються такі “дідусі” і “бабусі” не тільки під час провідування родичами і сусідами, але часто і в поліклініці, і навіть в інших стаціонарах, звичайних. Ось де потрібно напружити всі вміння і сили, грамотно розгорнути протиепідемічні заходи“, – вважає Дубровський.

Він підкреслив, що це важливо зробити, щоб захистити вразливі групи ризику від зараження коронавірусом в медустановах.

Коментар: Щоб люди, які страждають хронічними захворюваннями, не боялися звертатися за допомогою і вчасно вирішували свої проблеми. Ненадання своєчасної допомоги при хронічних хворобах – самий грізний удар по організму. Ковід потім вже стає всього лише останньою краплею“, – зазначив фахівець.

На його думку, локдауни, карантини, транспорт за перепустками проблему не вирішують, тому що, в першу чергу, потрібно захищати групи ризику.

Источник: chasdiy.org/

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Октябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович