17.04.2026 13:42
Просмотров: 207

Медики «швидкої» у Харкові реанімували чоловіка

Медики «швидкої» у Харкові реанімували чоловіка

15 квітня диспетчер «швидкої» прийняв виклик до 47-річного харків’янина.

Про це повідомляє «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

По прибуттю лікарі констатували клінічну смерть, та гостру серцево-легеневу недостатність.

Бригада ЕМД №702 у складі: лікар Компанієць Андрій, парамедик Подзолкова Ірина та екстрений медичний технік Комаров Олег провела реанімаційні заходи на місці.

«Як результат — серцеву діяльність відновлено. Пацієнта стабілізують і передають лікарям у медзакладі», – розповіли медики.

Агентство Телевидения Новости


Июнь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович