17.04.2026 13:42
Просмотров: 207
Медики «швидкої» у Харкові реанімували чоловіка

15 квітня диспетчер «швидкої» прийняв виклик до 47-річного харків’янина.
Про це повідомляє «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».
По прибуттю лікарі констатували клінічну смерть, та гостру серцево-легеневу недостатність.
Бригада ЕМД №702 у складі: лікар Компанієць Андрій, парамедик Подзолкова Ірина та екстрений медичний технік Комаров Олег провела реанімаційні заходи на місці.
«Як результат — серцеву діяльність відновлено. Пацієнта стабілізують і передають лікарям у медзакладі», – розповіли медики.



