14.02.2020 11:17
Просмотров: 253

В Україні запрацює послуга eМалятко – які зміни підготували для новоспечених батьків

В Україні запрацює послуга eМалятко – які зміни підготували для новоспечених батьків

У п’ятницю, 14 лютого, презентовано запуск послуги єМалятко у Києві. єМалятко є першим комплексним сервісом в Україні, який об’єднує 10 послуг, пов’язаних з народженням дитини. Вперше послуга запрацювала на початку січня у Харкові, а зараз вже доступна в Луцьку, Кривому Розі та Вінниці.

У презентації беруть участь Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, який вручив свідоцтво про народження дитини новоспеченим батькам. Також під час заходу буде продемонстровано, як отримати послугу у пологовому будинку.

Олексій Гончарук на презентації єМалятко, фото: znaj.ua

Олексій Гончарук на презентації єМалятко, фото: znaj.ua

Крім Гончарука на презентації виступили заступник Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська та заступник Міністра юстиції Ольга Оніщук. Революційна для України та світу комплексна послуга спрямована на заощадження часу молодих батьків. Очікується, що кількість можливих візитів до органів влади знизиться з 11 до 0, а кількість документів для подачі – з 37 до 1.

Гончарук привітав і вручив свідоцтво про народження породіллі з чоловіком, яка народила дитину у День закоханих. Завдяки єМалятко Україна стала першою країною, яка змогла об'єднати 10 послуг в 1 сервісі. Якщо раніше потрібно було витратити не менше 30 годин на оформлення, то зараз — це хвилини. Під час візиту Прем'єра будівлю пологового будинку охороняли кілька машин поліції

Раніше Харків став першим українським містом, де новоспечені батьки змогли скористатися комплексною послугою еМалятко. Однак не всі змогли розібратися, як працює нова послуга. На запитання користувачів, на сайті Міністерства цифрової трансформації відповіли, що еМалятко поки що працює в режимі бета-тесту, а заява заповнюється адміністратором послуги, роздруковується і підписується одним із батьків.

Источник: znaj.ua/

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Март
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович