28.05.2026 11:45
Просмотров: 170
У Харкові через нашестя кліщів починають обробку парків

Цього року у Харкові значно збільшилася популяція іксодових кліщів у зелених зонах міста. Через це комунальники розпочинають дезінсекцію парків та зон відпочинку.
Про це повідомили у СКП «Харківзеленбуд».
Першими роботи проведуть у Саржиному яру.
Обробку території планують виконувати рано вранці із застосуванням спеціальних препаратів.
Як стверджують у «Харківзеленбуд», препарати є безпечними для людей та домашніх тварин.



