26.12.2016 08:14
Просмотров: 285

На Харківщині гроші від перевиконання плану митних зборів підуть на ремонт доріг, - Світлична

На Харківщині гроші від перевиконання плану митних зборів підуть на ремонт доріг, - Світлична

Голова Харківської ОДА Юлія Світлична провела виїзний прийом громадян у Краснокутському районі

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, з різними питаннями до Світличної звернулися понад 20 місцевих жителів, більшість громадян просили допомогти у вирішенні земельних питань і ремонті доріг.

Світлична зазначила, що ремонтом дороги служби займуться вже наступного року - коли проводити роботи дозволить погода.

Керівник області зазначила, що в останні два роки в області приділяли підвищену увагу питанню ремонту доріг і провели велику кількість робіт, проте одномоментно відремонтувати проїжджу частину у всій області неможливо, оскільки у багатьох районах якісні ремонти не проводили десятками років.

Світлична повідомила, що в 2017 році фінансування ремонту доріг, в тому числі - районного значення, може істотно зрости, тому що на державному рівні було прийнято рішення залишати на місцях 50% від суми перевиконання щомісячних планових митних зборів.

"Для Харківської області це великий фінансовий ресурс. Я порушувала це питання на раді регіонального розвитку, яка пройшла під керівництвом президента України Петра Порошенка. Глава держави підтримав цю ідею, і Верховна Рада прийняла необхідні зміни до бюджетного законодавства. До ремонту доріг у районах ми також будемо підключати ресурси "Укравтодору" і місцевих бюджетів", - сказала Світлична.

Ще одне питання, яке озвучили під час прийому, стосувалося ремонту даху двох корпусів Колонтаївської школи.

"Ми приділяємо особливу увагу реконструкції об'єктів сфери освіти, ці об'єкти включені у програму соціально-економічного розвитку. Дах буде обов'язково відремонтований, - сказала Світлична. - Можу також з упевненістю сказати, що у вашу школу незабаром привезуть 7 нових комп'ютерів".

Підбиваючи підсумки прийому, голова Харківської ОДА наголосила, що всі питання, які озвучили жителі Краснокутського району, будуть на контролі у відповідних фахівців.

Источник: kh.depo.ua

Новости портала «Весь Харьков»Оставить комментарий

Ноябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович