07.12.2018 06:06
Просмотров: 383

УПЦ КП проведе Архієрейський собор перед Об’єднавчим собором православних церков

УПЦ КП проведе Архієрейський собор перед Об’єднавчим собором православних церков

Священний синод Української православної церкви Київського патріархату скликає на 13 грудня Архієрейський собор. Про це у Facebook повідомив речник УПЦ Київського патріархату, архієпископ Євстратій Зоря.

«Архієрейський собор повинен розглянути підсумки підготовчої роботи до Об‘єднавчого собору та ухвалити рішення щодо Об‘єднавчого собору 15 грудня 2018 року», – написав речник.

Українська православна церква Київського патріархату спільно з Українською автокефальною церквою вирішила брати участь в об'єднавчому соборі канонічно визнаної Вселенським партіархатом Української православної церкви. Релігійна організація, яка нині називається Українською православною церквою і перебуває в єдності з Московським патріархатом, вирішила не брати участь у об'єднанні. Її ієрархи заявили, що ця організація покарає своїх священиків, які вирішать приєднатися до об’єднавчого собору православної церкви в Україні.

Об’єднавчий собор Української православної церкви відбудеться в грудні, повідомив 19 листопада Вселенський патріархат.

Об’єднавчий собор Української православної церкви відбудеться 15 грудня, заявив президент України Петро Порошенко, виступаючи на Форумі місцевого самоврядування у Києві 5 грудня.

13 листопада президент України Петро Порошенко зустрівся з групою архієреїв Української православної церкви (Московського патріархату), які підтримують створення помісної української церкви. Переговори проходили у закритому режимі.

На Об’єднавчому соборі керівники українських православних церков – УПЦ КП, УАПЦ і УПЦ (МП) – мають ухвалити рішення про об’єднання церкви й обрати її предстоятеля. Саме йому в майбутньому мають дати томос про автокефалію української православної церкви, рішення про що 11 жовтня ухвалив синод Вселенського патріархату (материнської структури всіх православних церков світу).

Источник: radiosvoboda.org

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Сентябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович