11.06.2021 09:35
Просмотров: 203

Гроші із СOVID-фонду: у МВС прокоментували виявлені аудитом порушення на 26,5 мільйонів

Гроші із СOVID-фонду: у МВС прокоментували виявлені аудитом порушення на 26,5 мільйонів

У Міністерстві внутрішніх справ заявили, що законно, ефективно і повно використовують кошти iз COVID-фонду, а встановлені аудиторами порушення на 26,5 млн грн усунуті або оскаржені.

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

У МВС також прокоментували рішення уряду виділити відомству 800 млн грн за рахунок коштів, передбачених за програмою "Заходи, пов'язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками".

"Кошти буде використано для здійснення доплат поліцейським, гвардійцям, прикордонникам і рятувальникам, які ризикують здоров'ям, найбільше контактуючи із населенням під час щоденного несення служби у період дії карантину.

Також виплати буде здійснено медичним працівникам закладів охорони здоров’я, що належать до сфери управління МВС, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання на COVID-19", - йдеться у заяві.

Зазначається, що це перше таке рішення у 2021 році.

"У подальшому уряд буде приймати аналогічні рішення для підтримки співробітників системи МВС України. Щодня її підрозділи перебувають на передовій боротьби з короновірусом. Так, за весь період епідемії у системі МВС захворіло понад 52 тисячі, а померло від наслідків хвороби 246 осіб. Лише за минулий тиждень кількість хворих зросла на 78 осіб", - додали в МВС.

"Встановлені аудиторами окремі незначі фінансові порушення на 26,5 млн грн, що становить лише 0,6 % загального обсягу видiлених коштiв, було або усунуто вже під час ревізії, або оскаржено у встановленому законодавством судовому порядку.

Окремі висновки було визнано протиправними та скасовано вимоги регіональних відділів Держаудитслужби до установ системи МВС України", - заявили у міністерстві.

Источник: epravda.com.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...