19.02.2020 08:14
Просмотров: 300

Карантин у школах Харківщини: на грип та ГРВІ хворіють 3 тисячі дітей (ВІДЕО)

Карантин у школах Харківщини: на грип та ГРВІ хворіють 3 тисячі дітей (ВІДЕО)

Понад 3 тисячі дітей Харківщини хворіють на ГРВІ та грип. Через це деякі школи регіону закрили на карантин.

Ніколь Костенко, кореспондентка

У пресслужбі Харківської облдержадміністрації заявили, що більше чверті школярів регіону хворіють на ГРВІ та грип. Через це на карантин закрили 42 навчальні заклади і ще кілька філій. Сьогодні пустує і ця школа №2 в Покотилівці. Коли діти повернуться з вимушених канікул до занять, зараз дізнаємося.

Наразі вдома – усі 11 класів.

Наталія Єнютіна, директорка Покотилівської загальноосвітньої школи №2

З 13 по 19 лютого включно призупинено освітній процес. Це вимушений був захід, бо в школі навчається 258 дітей. І на день призупинення хворіли 70.

Керівниця третього класу Інна Клапцова згадує: з 30 її учнів останнім часом відвідували заняття лише 12. Запевняє: відпрацьовувати пропущені уроки дітям не доведеться. Щоб надолужити програму, вчителі переробляють навчальний план. Усі вони наразі знаходяться в закладі та вже готуються до відновлення занять.

Інна Клапцова, вчителька початкових класів Покотилівської загальноосвітньої школи №2

Перебудуємо нашу роботу з дітьми. Це не проблема для нас, ми все можемо подолати за рахунок ущільнення навчального матеріалу. Головне – щоб наші діти були здорові.

Вчителі розповідають: більшість хворих – учні середньої школи. Це пов’язано з тим, що підлітки проводять більше часу в різних гуртках та на прогулянках. А отже активніше поширюють інфекції, ніж малеча. У закладі вважають, що подовжувати карантин не доведеться.

Наталія Єнютіна, директорка Покотилівської загальноосвітньої школи №2

Спалах був якраз на ті дні: 11-13 числа. Прямо різко пішла вгору крива захворюваності. Тому ми вирішили, що таке треба робити. Сподіваюся, що вони пересиділи вдома цей період.

Під час призупинення занять діти не отримують домашніх завдань. На сайті школи розміщені вправи лише для повторення вивченого матеріалу. А старшокласники, які готуються до ЗНО, можуть проходити запропоновані онлайн-тести.

Источник: objectiv.tv

Автор: Ніколь Костенко, Софія Краснікова

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Апрель
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович