03.06.2026 12:40
Просмотров: 206
Кількість постраждалих у Рокитному на Харківщині зросла, загинуло двоє людей

Через удар окупантів по селу Рокитному загинуло двоє людей.
Про це повідомляє голова ХОВА Олег Синєгубов.
За його словами, через удар рф постраждав 17-річний хлопець.
«Загальна кількість постраждалих у селі – шестеро людей. Їм надається вся необхідна допомога медиків», – зазначив Синєгубов.



