22.09.2018 07:00
Просмотров: 368

Клімкін: на Закарпатті Угорщина порушила Віденську конвенцію

Клімкін: на Закарпатті Угорщина порушила Віденську конвенцію

Чільник МЗС наголосив, що головна проблема у скандальному відео з паспортами – це навіть не сама роздача громадянства

Роздача угорського громадянства на українському Закарпатті суперечить Віденській конвенції про консульські зносини. Про це заявив вітчизняний міністр закордонних справ Павло Клімкін в ефірі "1+1".

"Роздача громадянства сама по собі заборонена Віденською конвенцією про консульські зносини. Те, що ми дозволяємо, вони і мають робити на нашій території. Це виклик нашій національній безпеці", – зазначив Клімкін.

Він додав: "Але коли консул каже, що ти там це приховуй під столом, такий паспорт там показуй, а такий там – це насправді якоюсь мірою намагання познущатися, але і над самим собою".

За словами урядовця, заклик генерального консула Угорщини у Береговому до українців угорського походження приховувати угорський паспорт від української влади є "маніпуляцією".

"Це реально заклик до порушення нашого законодавства на нашій території і маніпуляція. Багато хто думає, що проблема в цьому відео – тільки роздача громадянства. Проблема і в цьому заклику", – наголосив Клімкін.

Чільник зовнішньополітичного відомства резюмував, що на Закарпатті, на превеликий жаль, "замало України": "А як вам у Береговому годинничок із угорським часом, середньоєвропейським? А школярі, які у принципі розуміють "Добрий ранок", а після цього нічого не зрозуміють? Насправді це і наше завдання. Там замало України. Там реально замало України".

Источник: 5.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Июнь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович