21.08.2019 09:03
Просмотров: 482

Любить "руський мир" та підтримує окупацію криму: в Харкові скандал довкола викладача військового інституту

Любить руський мир та підтримує окупацію криму: в Харкові скандал довкола викладача військового інституту

Вже з'явилася реакція самого викладача

На Facebook сторінці спільноти "Зрадники військової присяги ХІТВ" повідомили, що викладач кафедри тактико-спеціальних дисциплін, доцент кафедри (раніше викладач психології на кафедрі офіцерів запасу) Геннадій Бондарев має стійку антиукраїнську позицію.

Судячи з його постів у соцмережах він є затятим прихильником "русского мира", анексії Криму.

Також ця особа також захоплюється російськими військовими й представниками терористичних організацій "Л/ДНР". Крім того, викладач майбутніх українських офіцерів сумує за загиблими бойовиками і російськими окупантами.

Слід зазначити, що вже з'явилася реакція самого викладача.

"Я офіційно і з усією відповідальністю стверджую, що всі звинувачення на мою адресу, висловлені в публікації на Facebook, є наклепом, причин якого я поки не розумію. Ніяких лайків і перепостів у соцмережах публікацій, фото, відео сепаратистського характеру я не робив. До зазначених перепостів у "Однокласниках" я теж не маю відношення, оскільки не заходив туди з моменту виходу Указу Президента України про закриття цієї соцмережі. У Facebook заходжу дуже рідко, тому що ніколи не мав ні особистого, ні професійного інтересу", – пише він на своїй сторінці у Facebook.

Тим часом, дана особа "продовжує" "підчищати" свій акаунт в мережі Одноклассники.

У самому ж військовому інституті повідомили, що: "За даним фактом командування інституту проводить службову перевірку відносно працівника Збройних Сил України Бондарева Геннадія Володимировича, викладача кафедри тактико-спеціальних дисциплін. Після перевірки інформації та з’ясування всіх обставин даної справи керівництвом навчального закладу буде прийняте принципове рішення відповідно до вимог чинного законодавства!"

Источник: 5.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Загрузка...
Июнь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович