11.11.2019 06:32
Просмотров: 266

РФ використала приховані механізми оголошення у розшук Мазура – МВС

РФ використала приховані механізми оголошення у розшук Мазура – МВС

У МВС не виключають спецоперації за участю російської агентури

На затриманого у Польщі українського ветерана війни з Росією Ігоря Мазура "Тополю" було виставлено не червону картку Інтерполу, яка одразу кидається в очі поліцейським і прикордонникам під час перетину кордону, а спеціальне циркулярне повідомлення, розповсюдження якого було обмежене певними країнами. Про це пише у Фейсбуці директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко.

На думку Шевченка, у справі є ознаки зловживання Статутом Інтерполу, але він не виключає спецоперації за участю російської агентури. Хтось із тих осіб, які знали, що Ігор "Тополя" має їхати у Польщу, дали знати про це росіянам. Ті ж - швидко прислали туди саме таке повідомлення про затримання, яке мінімізовувало обізнаність про це поліцейських українського бюро Інтерполу.

Тобто, за словами Шевченка, у випадку з Ігорем Мазуром використані приховані механізми оголошення у розшук, пояснює речник МВС.

-----

Одного з лідерів УНА-УНСО, ветерана АТО та співробітника Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини Ігоря Мазура затримали напередодні на польському кордоні Дорогуськ за запитом Росії. Слідчий комітет країни-агресора подав Мазура у міжнародний розшук за звинуваченням щодо його участі в першій чеченській війні. Ігор Мазур їхав у Польщу на запрошення віце-маршала польського Сейму Беати Мазурек.

По материалам: 5.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Январь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович