27.02.2021 08:05
Просмотров: 224

РФ використовувала Олімпіаду в Сочі як прикриття для розгортання військ в Криму: дані розвідки

РФ використовувала Олімпіаду в Сочі як прикриття для розгортання військ в Криму: дані розвідки

Олімпіада – 2014 у Сочі використовувалася Російською Федерацією як прикриття для розгортання військ в Криму. Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

“У 2013 році було створено російське угруповання, яке забезпечувало проведення зимових Олімпійських ігор. Саме в цей період проводилися активні заходи з підготовки до активної фази цієї Олімпіади. Відпрацьовувалося дуже багато питань, які стосувалися блокування морської акваторії, блокування повітряного простору, проведення різного роду розвідувальних операцій, причому повітряних, – із залученням великої кількості як вертольотів, так і різного роду літаків, зокрема розвідувальної авіації, літаків дальнього радіолокаційного виявлення. Ті, які саме під виглядом чи то підготовки, чи то тренування уже тоді здійснювали агресивні розвідувальні дії щодо нашої держави”, – повідомив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький в ефірі “Радіо Свобода”.

“Якщо говорити про січень 2014 року, ГУР МО України тоді доповідало про посилення усіх об’єктів Чорноморського флоту, які розташовані на території Криму. Крім того, уже на той час були ознаки переміщення підрозділів спеціального призначення РФ, які виконували певні функції на території Криму.

Усе це на той час прикривалося Російською Федерацією двома такими питаннями: перше – це підготовка й безпека зимової Олімпіади, а друге – це нестабільна обстановка, яка склалася на території України. Усе подавалося під таким кутом, що ситуація на території України занадто нестабільна для того, щоб гарантувати безпеку військових об’єктів, Чорноморського флоту”, – розповів розвідник.

Источник: sprotyv.info

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Апрель
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович