РЛС, РЕБ, ангари, нафтобаза ― “Примари” ГУР у Криму відпрацювали по критичних військових об’єктах окупантів

Віртуози спецпідрозділу ГУР МО України “Примари” у Криму продовжують нищити військові об’єкти російських загарбників.
Уражено:
● пункт комунікації та живлення ретранслятора БпЛА “гєрань/гербера”;
● РЛС “подльот-К1”;
● БРЛС мр-231-3 “вайгач”;
● пост оер, мр-231, МСУ “сервал”, засоби РЕБ та РЕР;
● БРЛС “балтика-б”;
● станцію РЕБ та системи спостереження чф рф;
● ангар-укриття літака Су-24;
● резервуар нафтопродуктів на нафтобазі компанії ATAN;
● ангар-укриття літака Су-30;
● РЕР-лабораторію на даху штабної будівлі чф рф.
Нові кадри майстерної бойової роботи “Примар” ГУР у Криму, що призвела до чергових значних російської окупаційної армії, дивіться у відео.
Збройна боротьба триває! Слава Україні!
Джерело: gur.gov.ua



