28.05.2026 18:29
Просмотров: 175

115 учнів шкіл естетичного виховання взяли участь у Гала-концерті у Харкові

115 учнів шкіл естетичного виховання взяли участь у Гала-концерті у Харкові

Напередодні в Харкові провели гала-концерт мистецьких шкіл під назвою «Симфонія нашого міста: Мрій! Вір! Твори! Лети!».

Про це повідомляє міськрада.

У заході взяли участь 115 учнів та 30 педагогів міських шкіл естетичного виховання. У програмі прозвучали твори у виконанні солістів, ансамблів, оркестрів і хореографічних колективів.

За активну участь у культурному житті міста під час воєнного стану учасники концерту отримали почесні грамоти Департаменту культури.

Агентство Телевидения Новости


Июнь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович