28.05.2026 18:29
Просмотров: 175
115 учнів шкіл естетичного виховання взяли участь у Гала-концерті у Харкові

Напередодні в Харкові провели гала-концерт мистецьких шкіл під назвою «Симфонія нашого міста: Мрій! Вір! Твори! Лети!».
Про це повідомляє міськрада.
У заході взяли участь 115 учнів та 30 педагогів міських шкіл естетичного виховання. У програмі прозвучали твори у виконанні солістів, ансамблів, оркестрів і хореографічних колективів.
За активну участь у культурному житті міста під час воєнного стану учасники концерту отримали почесні грамоти Департаменту культури.



