16.03.2019 09:19
Просмотров: 227

У Харкові проходить фестиваль американського кіно (ВІДЕО)

У Харкові проходить фестиваль американського кіно (ВІДЕО)

На відкритті зібралось близько 100 людей, які полюбляють документальні фільми.

Головні ініціатори заходу – посольство США в Україні.

Анна Сумар, помічниця аташе з питань культури посольства США в Україні

Интерес к документальному кино очень сильно возрастает во всем мире. Американское художественное кино украинцы достаточно видят в кинотеатрах и не в кинотеатрах. То же самое касается и сериалов. Но документальное кино не так легко находит дорогу к украинскому зрителю. Документальный фильм – создан для того, чтобы обсуждать вопросы и проблемы, которых естественно хватает как в Украине, так и в Америке.

Василиса Степаненко, кореспондентка

На фестивалі представлені 6 фільмів на тему освіти, свободи слова, дискримінації та подолання себе. Відкриває захід робота, яка розповідає та досліджує 60-ти річну історію ляльки “Барбі”. Стрічка розкриває проблему боротьби жінок за рівні права.

Протягом фестивалю буде презентуватися фільм про американок, які повертаються до мирного життя після військової служби в Іраку та Афганістані. Також буде кінострічка про історії молодих студенток, які починають кар’єру в юридичній сфері. Ще можна буде побачити документальні роботи про підлітків-винахідників, фільм про авторів некрологів та про дослідження історії вулиць Нью-Йорка.

Андрій Бочарников, координатор фестивалю

Сама программа американского кино – она очень интересная. Это один из всех кинофестивалей, который проходит на территории Украины и затрагивает такие социальные темы. Людям интересно смотреть американское документальное кино.

Цих фільмів у прокаті немає. Подивитися стрічки можна тільки на спеціальних фестивалях. Роботи представлені мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Наталя, студентка

Не нужно прилагать для этого больших усилий. Можно просто прийти в такое замечательное пространство. Посидеть здесь с любимыми друзьями. Пообщаться со своими единомышленниками. Обсудить что-то. Улучшить свой английский. Потому что кино, особенно если оно еще с украинским переводом, это просто прекрасно.

Фестиваль триватиме до 17 березня за адресою вулиця Благовіщенська, 1. Вхід вільний.

Источник: objectiv.tv

Автор: Василиса Степаненко

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Май
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович