20.02.2021 09:59
Просмотров: 554

Чи можна постійно підзаряджати смартфон і на що це впливає

Чи можна постійно підзаряджати смартфон і на що це впливає

Напевно серед наших читачів є ті, хто намагається завжди підтримувати заряд акумулятора смартфона на позначці 100% і заряджає його протягом дня по кілька разів. У статті ми розповімо про те, чи можна це робити і до яких наслідків це може привести.

Міф про повний заряд і розряд

Напевно, це одна з найчастіших помилок користувачів смартфонів. Всі ми чули поради про те, що пристрій потрібно розряджати в нуль і потім ставити на зарядку до 100%. Через це багато власників підключають гаджет до розетки тільки коли він ось-ось вимкнеться від нестачі заряду. Справа в тому, що постійно практикувати таке не варто – зробите тільки гірше. Калібрувати батарею смартфона так само варто раз на місяць, інакше ви просто вб’єте акумулятор, і він деградує куди швидше.

Щоб продовжити життя батареї, підтримуйте заряд в діапазоні від 40 до 80%. Для цього може знадобитися кілька коротких підстопів протягом дня, але вони куди менше позначаться на акумуляторі, ніж один тривалий.

При цьому ставити гаджет на зарядку кожен раз, коли заряд акумулятора опуститься нижче позначки 80% не варто. Це може привести до перегріву батареї, що також значно скорочує термін її життя. Оптимальною відміткою, при якій девайс слід відправити на зарядку , є 40-45% заряду акумулятора.

Так що, якщо ви з тих, хто протягом дня постійно дістає пауербанк і підключає його до смартфону, як тільки його заряд падає нижче 90% – швидше відмовляйтеся від цієї звички.

Безпровідна зарядка

Якщо ви плануєте заряджати гаджет протягом дня кілька разів, то має сенс відмовитися від бездротової зарядки і користуватися звичайним проводовим адаптером. Справа в тому, що при бездротовому відновленні ресурсів батарея нагрівається куди сильніше, ніж при звичайному. Обумовлено це простою фізикою – два пристрої стикаються, погіршується площу розсіювання тепла.

За підсумком відповідь на питання: “Чи можна постійно заряджати батарею смартфона чи ні?” позитивна. Але тільки в тому випадку, якщо робити це правильно.

Источник: internetua.com

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Апрель
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович