11.09.2019 09:03
Просмотров: 411

Куріння вейпу та електронних цигарок може призвести до смерті – знайдено причину

Куріння вейпу та електронних цигарок може призвести до смерті – знайдено причину

У серпні в США зафіксували 94 випадки легеневих хвороб, спричинених, на думку медиків, саме курінням електронних сигарет

Медики зі США виявили причину захворювань, викликаних курінням електронних сигарет і вейпів, повідомляє "Ліга. Новости".

Вся справа в масляній формі вітаміну Е. Результати відповідних досліджень опубліковані на сайті Департаменту охорони здоров'я американського штату Нью-Йорк.

На початку серпня в США зафіксували 94 випадки легеневих хвороб, спричинених, за словами медиків, палінням електронних сигарет. А вже в кінці місяця було зафіксовано першу смерть людини від хвороби, яку викликає ця шкідлива звичка.

Небезпечну речовину виявили в канабісі та рідинах для вейпів, якими користувалися хворі, а також в організмі самих пацієнтів. Це перша речовина, яку було знайдено в організмі всіх хворих, а також у вживаних ними рідинах.

Зараз науковці проводять додаткові дослідження, аби переконатися в достовірності результатів.

Вітамін Е, за словами вчених, не завдає шкоди організму в разі його вживання у вигляді вітамінної добавки. Але його вдихання може бути небезпечним.

Маслоподібні властивості вітаміну можуть стати причиною кашлю, болю у грудях і задишки.

Американська медична асоціація (AMA) заявляє, що сьогодні вейпінг вважається причиною вже 450 недавно виявлених у США випадків пульмонологічних розладів, результатом яких стали п'ять летальних випадків.

АМА закликає відмовитися від вживання електронних сигарет і вейпів через різко зростаючу кількість розладів.

Источник: 5.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Темы: здоровье

Загрузка...
Июнь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович