17.09.2021 08:26
Просмотров: 408

Стало відомо, чим займається перша цивільна місія в космосі

Стало відомо, чим займається перша цивільна місія в космосі

У SpaceX розповіли про самопочуття першої цивільної місії на орбіті. Екіпаж складається з двох чоловіків і двох жінок, при цьому ніхто з них не є професійним астронавтом.

«Екіпаж здоровий, щасливий і відпочиває з комфортом. Перед тим, як екіпаж відправився спати, вони 5,5 разів облетіли Землю, завершили перший раунд наукових досліджень і з’їли пару обідів», – йдеться в повідомленні SpaceX.


Відзначимо, в космос відправилися засновник компанії Shift4 Payments Джаред Айзекман, який оплатив політ, а також дослідниця Сіан Проктор, співробітниця лікарні Хейлі Арсено і інженер Крістофер Семборскі.

Арсено відрізняється від усіх людей, коли-небудь побували в космосі. У дитинстві дівчина перенесла рак кісток, через хворобу їй ампутували ногу. Вона стала першою людиною з протезом в космосі.

Учасники експедиції відрізняються від всіх тих, хто раніше був у космосі. Побачити Землю з орбіти зможуть ті, хто раніше ніколи б не дозволили зробити це через проблеми зі здоров’ям. Мова про Хейлі Арсено.

Підготовка екіпажу велася з березня 2021 року, коли було оголошено про старт програми. Старт ракети Falcon 9 з кораблем Crew Dragon відбувся 16 вересня.

Нагадаємо, американська компанія SpaceX запустила космічний корабель з повністю цивільним екіпажем. Цивільні астронавти будуть перебувати на навколоземній орбіті протягом трьох днів, а потім повернуться на Землю.

Источник: ua.news/

Новости портала «Весь Харьков»


Темы: космос

Читайте ещё:

Загрузка...