09.08.2020 07:27
Просмотров: 932

Телефон у спеку носити небезпечно: вчені вказали на важливу деталь

Телефон у спеку носити небезпечно: вчені вказали на важливу деталь

Якщо температура мобільного телефону підвищується, варто звернути увагу на батарею, процесор або екран, оскільки кожен з цих компонентів може генерувати тепло.

Занадто висока температура може відчутно скоротити термін служби батареї вашого гаджета. Тому краще відразу звернути увагу на незначні деталі, щоб потім це не переросло в ще більшу проблему, інформує видання The Sun.

“Використання пристроїв iOS в дуже спекотних умовах може назавжди скоротити час автономної роботи або привести до зміни в роботі пристрою”, – повідомила служба підтримки Apple.

У дні з високою температурою гаджет може легко перевищити нормальну робочу температуру, оскільки активного охолодження у смартфонів немає. Також варто розуміти, що сам корпус є великим радіатором, що розсіює тепло, тому залишати смартфон на сонці не рекомендується.

Низькі температури не менш небезпечні, оскільки можуть призвести до скорочення терміну служби батареї. І тому охолоджувати смартфон в морозильній камері експерти не рекомендують.

Якщо на вулиці жарко – краще не залишайте iPhone в машині або під прямими сонячними променями протягом довгого часу. Не використовуйте ресурсомісткі програми в спеку: GPS-навігацію або вимогливі відеоігри. Також забудьте влітку про щільні чохли або тісні кишені.

Источник: internetua.com

Новости портала «Весь Харьков»


Темы: связь

Читайте ещё:

Загрузка...
Сентябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович