16.01.2023 18:23
Просмотров: 694

У деокупованих громадах Куп’янського району відновлюють дистанційне навчання

У деокупованих громадах Куп’янського району відновлюють дистанційне навчання

Минулого тижня освітній процес розпочався у 2 школах Петропавлівської громади. Невдовзі мають знову запрацювати 3 заклади Куп’янської громади та 1 – Кіндрашівської.

Про це повідомила заступниця начальника ХОВА Віта Ковальська.

У Петропавлівській ТГ дистанційно навчаються діти як із Петропавлівки, так і з Куп’янської, Курилівської та Кіндрашівської громад. 

«Повертаємо до роботи наші школи на звільнених територіях Куп’янського району. Поки що, звісно, тільки в дистанційному форматі, бо іншого не дозволяє безпекова ситуація. Діти, які весь час повномасштабного вторгнення навчалися в інших регіонах або за кордоном, прагнуть повернутися до своїх шкіл», – зазначила Віта Ковальська.

Невдовзі планується відновити навчання у 3 школах Куп’янської громади. Після 23 січня дистанційно мають запрацювати заклади загальної середньої освіти Ківшарівки, Куп’янська Вузлового та власне Куп’янська. 

«Наразі освітяни ще збирають дані щодо кількості дітей, які отримуватимуть освіту в школах Куп’янської громади. Попередньо, тут очікується загалом залучити до навчання близько 450 школярів», – повідомила заступниця начальника ХОВА.

Також готується до відкриття ліцей у Кіндрашівській громаді Куп’янського району.

Нагадаємо, раніше освітній процес відновили у деяких населених пунктах деокупованих Вовчанської, Липецької, Куньєвської, Шевченківської, Дергачівської, Барвінківської, Старосалтівської, Борівської, Балаклійської, Великобурлуцької, Ізюмської громад. 

До лютого 2022 року в Харківській області працювало 703 заклади загальної середньої освіти, наразі дистанційно навчають у 604 із них.

Агентство Телевидения Новости


Февраль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович