08.02.2020 08:20
Просмотров: 223

Цьогоріч харківський марафон буде екологічним (ВІДЕО)

Цьогоріч харківський марафон буде екологічним (ВІДЕО)

У Харкові стартувала реєстрація на міжнародний марафон, який відбудеться вже навесні. Цьогоріч організатори вирішили зробити захід екологічним.

Євген Годун пробіг свій перший марафон 5 років тому саме у Харкові. Розповідає: з того часу йому вдалося подолати ще не одну дистанцію. Особистим рекордом називає відстань більше ніж у 40 кілометрів, яку пробіг за дві години сорок шість хвилин у Нью-Йорку. Євген додає, що професійно спортом раніше не займався, а вже за місяць він долатиме марафон у Токіо.

Євген Годун, бігун

Говорят, что марафон начинается после 35 километра, примерно это так и есть. То есть, тебя при хорошей подготовке хватит на 30-35 километров, а дальше уже идет какая-то борьба с собой, с больными ногами. То есть они в любом случае будут болеть. Когда-то Харуки Мураками в своей книге “О чем я говорю, когда говорю о беге” сказал, что боль неизбежна, страдание – это личный выбор каждого. Это его мантра на длинные забеги. То есть, боль ты будешь чувствовать всё ровно, а страдать или нет – это уже твой выбор.

Бігун став героєм нового відео про харківський марафон, яке стало популярним у соцмережах. У ньому йдеться про те, що після таких масових заходів по всьому місту залишається сміття. А під час марафону використовують багато пластикового одноразового посуду, який є непридатним для переробки та розкладається століттями.

За 6 років харківський марафон використав 150 тисяч одноразових стаканчиків. На виготовлення яких було використано 8,5 тисяч літрів нафти. Надрукував 56 тисяч пакетів для учасників. При виробництві яких в атмосферу було викинуто 5,5 тисяч кілограмів вуглекислого газу. Використав 60 тисяч пластикових пляшок з водою, які тепер займають 9,6 кубометрів полігону.

12-ого квітня вже всьоме відбудеться Kharkiv International Marathon. Минулого року до заходу приєдналися більше 10 тисяч людей. Пробігти, як і зазвичай, можна буде дистанції у 4, 10, 21 та 42 кілометри. Також Family run – відстань у півтора кілометра для членів родини.

Ольга Болотських, організаторка Kharkiv International Marathon

Сам ивент несет в себе очень много пользы для бега. Для тех, кто любит здоровый образ жизни, и для тех, кто просто хочет провести день эмоционально и классно.

Катерина Борисенко, співорганізаторка Kharkiv International Marathon

Мы ролик выставили в прошлое воскресенье. За это время наш ролик охватил около 60 тысяч человек. Мы, если честно, не ожидали, что прям так он начнет разлетаться.

Цьогоріч замість одноразового посуду учасники будуть використовувати стаканчики з кукурудзяного крохмалю, які розкладаються протягом трьох місяців. На початку не будуть запускати повітряні кульки. Рекламні банери планують здати на виготовлення екоторбинок. Також учасники отримають інструкцію та матимуть змогу сортувати сміття. Органічні відходи будуть компостувати.

Кирило Чікірякін, учасник ГО Kharkiv Eco City

Интерактивная карта “Моя экодистанция”, на которой харьковчане могут смотреть, как становиться экологичнее. Она разделена на две части. Это экоадаптация одного человека, его быта, то как он ведет себя дома и экоадаптация его рабочего места.

Щоб взяти участь у марафоні треба попередньо зареєструватися на сайті заходу. Організатори зазначають, що подали заявки вже близько 11 тисяч людей.

Источник: objectiv.tv

Автор: Василиса Степаненко

Новости портала «Весь Харьков»


Загрузка...
Март
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович