22.08.2019 00:22
Просмотров: 390

Bloomberg відзначив «несподівано швидке» зростання ВВП України

Bloomberg відзначив «несподівано швидке» зростання ВВП України

Авторитетне видання написало про обіцянки зростання економіки Зеленським у 5-7% і стрибок ВВП у другому кварталі на тлі спаду в Європі.

У другому кварталі 2019 року економіка України прискорила зростання, незважаючи на торгову напругу між США і Китаєм і уповільнення світової економіки, яке тисне на економічну ситуацію в Європі. Про це пише Bloomberg.

«Зростання ВВП на 4,6% було несподівано швидким. Світовий банк попереджав, що без прискорення темпів зростання Україні знадобиться півстоліття, щоб наздогнати сусідню Польщу. Президент Володимир Зеленський, партія якого отримала контроль над парламентом на виборах, пообіцяв досягти зростання ВВП на 5% і більше в найближчі роки. Озвучений план реформ вселяє оптимізм серед інвесторів», — йдеться в статті.

«Перші сигнали надихають», — сказав агентству інвестиційний директор Aberdeen Asset Management PLC Віктор Шабо, який допомагає керувати борговими зобов’язаннями ринків, що розвиваються. Компанія володіє великим пакетом українських бондів.

Шабо висловив жаль про дострокове позбавлення компанії від варантів, прив’язаних до зростання ВВП, випущених Україною у 2015 році в рамках реструктуризації боргу.

Проте, домогтися сталого прискорення зростання української економіки буде нелегко, вважає фахівець з боргових інвестицій JPMorgan Asset Management. На його думку, важливими причинами підвищення зростання стало зниження інфляції, продумана грошово-кредитна і фіскальна політика.

Раніше Нацбанк прогнозував, що в найближчі три роки економіка буде зростати стійкими темпами на рівні 3-4%.

Источник: aspekty.net

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Февраль
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович