01.08.2020 08:52
Просмотров: 105

Ефективне впровадження державно-приватного партнерства забезпечить мультиплікаційний ефект для економіки, - Петрашко

Ефективне впровадження державно-приватного партнерства забезпечить мультиплікаційний ефект для економіки, - Петрашко

З метою розвитку державно-приватного партнерства (ДПП) в Україні, Мінекономіки вже здійснено ряд важливих кроків на законодавчому рівні. Зокрема, прийнято 6 розроблених міністерством постанов, які вдосконалюють процедури взаємодії між державою і приватним партнером. Також подано до Верховної Ради України законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України щодо реалізації проектів на умовах ДПП.

“Державно-приватне партнерство є одним з провідних механізмів і усталеною практикою багатьох розвинутих країн світу. Вдосконалена партнерська система відносин між державою та бізнесом на національному рівні дозволить залучати та ефективно використовувати інвестиційні ресурси для структурної перебудови економіки України. В результаті це сприятиме створенню робочих місць, зростанню рівня оплати праці і загалом якості життя в країні”, - коментує Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Слід зазначити, що 30 липня підписано Меморандум про співпрацю між Агенцією з питань підтримки ДПП при Мінекономіки та Львівською міською радою. Головна мета - об'єднати зусилля для реалізації проектів у галузі містобудування, транспортної, соціальної, культурної, спортивної та іншої інфраструктури. Наразі визначено 11 перших проєктів, що передбачають як будівництво нових об'єктів, так і модернізацію існуючої інфраструктури.

“Успішний досвід підготовки проєктів ДПП на місцевому рівні може бути адаптований для інших міст України та мати мультиплікаційний ефект”, - додає Міністр.

Довідково

Агенція з питань підтримки державно-приватного партнерства (Агенція ДПП) заснована на державній власності та належить до сфери управління Мінекономіки. Основною функцією Агенції є здійснення заходів, спрямованих на підготовку до реалізації в Україні якісних та інвестиційно-привабливих проєктів ДПП у різних сферах економіки.

Агенція ДПП залучена до процесу ідентифікації проєктів, надає допомогу органам державної влади та місцевого самоврядування в підготовці концептуальних записок та ТЕО, а також співпрацює з локальними та міжнародними консультантами. Окрім цього, Агенція організовує та проводить тренінги, конференції, семінари та інші заходи, спрямовані на підвищення інституційної спроможності органів державної влади та органів місцевого самоврядування у сфері ДПП.

Источник: me.gov.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Август
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович