14.10.2021 09:12
Просмотров: 302

Газ для бюджетників: у ХОДА прокоментували ситуацію з опаленням

Газ для бюджетників: у ХОДА прокоментували ситуацію з опаленням

Бюджетні та комунальні заклади Харківської області можуть укладати договори з НАК «Нафтогаз України» без проведення тендерів та за спрощеною процедурою.

Про це під час брифінгу 13 жовтня повідомив заступник голови Харківської ОДА Михайло Черняк.

Це необхідно, аби громади могли опалювати школи, лікарні та інші бюджетні установи за пільговою ціною у 16,8 гривні.

Питання старту опалювального сезону розглядали під час регіональної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулася в Харківській ОДА 8 жовтня.

Відповідно до затвердженого протоколу, на засіданні вирішили визнати ситуацію із відсутністю постачання газу в бюджетні установи надзвичайною та підготувати відповідні звернення до ДСНС України для прийняття остаточного рішення.

За словами Михайла Черняка, проведення обласної КТЕБ було необхідне, аби врегулювати технічний момент, який стосувався укладення нових договорів бюджетних установ із «Нафтогаз України».

— Розпорядження про початок опалювального сезону підписано ще минулого тижня, і всі юридичні підстави для його початку є. Врахувавши наявність певних загроз, пов’язаних із ціною на газ, було прийняте рішення провести засідання КТЕБ на регіональному рівні. Також засідання сьогодні відбулося й на рівні держави. Станом на сьогодні «Нафтогаз» готовий підписувати договори. Контрактування розпочинається на зрозумілих умовах – це спрощена процедура укладення договорів та зафіксована ціна, — прокоментував Михайло Черняк.

Источник: slk.kh.ua

Автор: Олена Загребельна

Новости портала «Весь Харьков»


Загрузка...
Октябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович