05.08.2020 07:12
Просмотров: 261

Харківські військові виші відкрили двері для абітурієнтів

Харківські військові виші відкрили двері для абітурієнтів

У вищих військових навчальних закладах Харкова розпочалася вступна кампанія. Приймальні комісії Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» працюють на повну потужність, зустрічаючи абітурієнтів з усієї України.

— Ми проводимо вступну кампанію в кілька етапів, — розповів начальник навчального відділу ХНУПСу полковник Юрій Долгий. — Спочатку приймаємо кандидатів, які мають бажання навчатися на льотному факультеті — для них процедура вступу буде довшою, оскільки, крім військово-лікарської комісії, вони проходитимуть і лікарсько-льотну. Решту охочих чекаємо з 6 серпня.

Саме льотний факультет ХНУПСу вже традиційно має найвищий попит серед абітурієнтів — конкурс за окремими спеціальностями на ньому сягає до 8 кандидатів на місце. Серед інших напрямків за поданими документами лідирують факультет автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації.

Як зазначив полковник Юрій Довгий, серед цьогорічних абітурієнтів 149 військовослужбовців військової служби за контрактом, 44 з яких мають бойовий досвід. Крім того, навчатися у ХНУПСі виявили бажання майже 50 випускників військових ліцеїв і ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою.

А ось у Військовому інституті танкових військ НТУ «ХПІ» планують навчатися 132 особи, зокрема близько 20 дівчат.

Найбільша кількість абітурієнтів на факультеті «Озброєння та військова техніка» — майже 100 осіб, решта молодих людей складатимуть вступні іспити на факультеті РХБ захисту та екологічної безпеки.

Серед цьогорічних абітурієнтів документи на вступ подали 25 вихованців військових ліцеїв і близько 20 військовослужбовців військової служби за контрактом, семеро мають бойовий досвід АТО/ООС.

Уже завтра почнуться перші вступні іспити. Також абітурієнти пройдуть медичний огляд, психологічний відбір і будуть оцінені з фізичної підготовленості.

За словами командування навчального закладу, за результатами вступних іспитів будуть відібрані найкращі. Вони пройдуть курс первинної військово-професійної підготовки та вже з 1 вересня розпочнуть навчання у стінах вишу.

Інформагентство АрміяInform

Источник: mil.gov.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Сентябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович