09.02.2023 08:07
Просмотров: 567

Кремль вимагає досягти нереалістичної мети

Кремль вимагає досягти нереалістичної мети

Мордор поспішає почати великомасштабну наступальну операцію для завоювання Донецької області - з нереалістичними термінами й без достатніх сил і засобів

У лютому Росія не зможе успішно провести повномасштабний наступ - для цього не вистачить ресурсів, повідомляє розвідка Міноборони Великобританії. 

● Росії не вистачає боєприпасів і маневровних підрозділів для успішного наступу, кажуть британські розвідники. Орки просуваються зі швидкістю кілька сотень метрів на тиждень. І «кладуть» заради цього таку неймовірну кількість "вагнерівців" та мобілізованих.

● Кремль вимагає досягти нереалістичної мети. Це закінчиться черговим ганебним провалом русні.  Наприклад, в Інституті вивчення війни впевнені, що РФ у найближчих півроку не зможе захопити понад 11 300 кв км неокупованої Донеччини.

● "Малоймовірно, що РФ в найближчі тижні зможе наростити сили, щоб суттєво вплинути на хід війни", - впевнені в британській розвідці. А якщо вони наступатимуть з кількох напрямків, це призведе до краху армії.

● Час грає на користь ЗСУ. З кожним тижнем кількість озброєння, яке надсилають партнери,  зростає.

● Авторитетний австрійський військовий аналітик Том Купер впевнений, що мордор не може зібрати в "кулак" війська та відчутно вдарити навіть по одному напрямку. Військові склади русні знищуються, можливостей сконцентрувати боєприпаси в одному напрямку немає.

●  Навіть російські Z-канали непокояться, що Росія не зуміє підтримувати швидку і рішучу наступальну операцію на кількох напрямках у встановлені терміни. ФСБ-шний козачок Гіркін визнає: "Я скептично ставлюсь до того, що наступ закінчиться успішно і краще б його не було". 

Недооцінювати ворога - велика помилка. Але водночас експертні думки західних експертів варто знати. 

Джерело: https://t.me/orestokratiia/650

Новости портала «Весь Харьков»


Март
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 
Архив новостей

Ми рекомендуємо

  • Рощинская — доставка воды в Харькове на сайте vodar.in.ua.

Юридичне забезпечення порталу

Адвокат
СМОРОДИНСЬКИЙ
Віктор Семенович