Мексика будує тимчасові притулки для депортованих із США людей — Reuters
Мексиканська влада почала будівництво гігантських наметів у місті Сьюдад-Хуарес, щоб підготуватися до можливого напливу мексиканців, депортованих після указу Дональда Трампа про масову депортацію.
Передбачається, що притулки в Сьюдад-Хуаресі зможуть розмістити тисячі людей. Намети будуть готові вже за кілька днів. Влада забезпечить депортованих мексиканців їжею, тимчасовим житлом, медичним обслуговуванням і допомогою в отриманні документів. Уряд також допоможе своїм громадянам дістатися із центрів прийому назад до їхніх рідних міст.
Уряд Мексики заявив, що готовий до можливості масової депортації. Але прихильники імміграції мають сумніви, побоюючись, що поєднання масових депортацій і заходів Трампа щодо запобігання в’їзду мігрантів до США може швидко призвести до перенаселення мексиканських прикордонних міст.
Водночас президент країни Клаудія Шейнбаум заявила, що Мексика "з радістю прийме в обійми своїх братів та сестер, які вирішили повернутися".
Джерело: https://t.me/znua_live/186958