20.09.2020 08:00
Просмотров: 208

Мінекономіки підготовлено новий проект Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу України

Мінекономіки підготовлено новий проект Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу України

Сьогодні, 18 вересня 2020 року, Мінекономіки надіслано до зацікавлених органів проект Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу України, яка була розроблена з урахуванням прийнятої 14 вересня Стратегії національної безпеки України та на основі результатів вперше проведеного в Україні Огляду оборонно-промислового комплексу (ОПК).

«Стратегія розвитку оборонно-промислового служитиме «дорожньою мапою» започаткованих в країні реформ оборонно-промислового комплексу, і саме на її основі буде актуалізовано та реалізовано Державну цільову програму реформування і розвитку оборонно-промислового комплексу України та Державну цільову програму створення та освоєння виробництва боєприпасів та продуктів спеціальної хімії» - зазначила заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді.

Метою розробленої Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу є трансформація ОПК для найкращого задоволення потреб сил безпеки і сил оборони для виконання завдань за призначенням у поточних і прогнозованих умовах безпекового середовища у спосіб, що сприяє розвитку економіки держави.

У проекті Стратегії сформовано чітку структуру очікуваних результатів у вигляді ієрархії цілей.

Мета реформування ОПК досягається шляхом реалізації п'яти стратегічних цілей, розподілених у порядку пріоритетності. В свою чергу, кожна стратегічна ціль розподілена на декілька оперативних завдань, імплементація яких є необхідною умовою для досягнення відповідної стратегічної цілі.

До підготовки Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу України, як і до проведення Огляду, були залучені не тільки представники державних органів та установ сектору безпеки і оборони, а й приватні підприємства – виробники продукції та надавачі послуг у сфері безпеки та оборони, громадські організації, у тому числі - Незалежний антикорупційний комітет з питань оборони (НАКО), проект “Супровід урядових реформ в Україні (SURGe)”, а також незалежні вітчизняні та міжнародні експерти.

Стратегія має значення не лише як внутрішній план подальшого розвитку вітчизняного ОПК, а і як документ, що підтверджує проведення розпочатих реформ ОПК, спрямованих на впровадження міжнародних, європейських стандартів та стандартів НАТО у даній сфері.

Ознайомитись із проектом Стратегії можна у вкладенні. https://www.me.gov.ua/Documents/Download?id=0c6f25eb-feb2-470f-954a-1033e258a855

Источник: me.gov.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Сегодня 09:41    162
Загрузка...
Октябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович