24.04.2018 09:44
Просмотров: 300

Міністр оборони Литви Степану Полтораку: «Я цілком задоволений станом нашого двостороннього співробітництва та вражений Вашими реформами»

Міністр оборони Литви Степану Полтораку: «Я цілком задоволений станом нашого двостороннього співробітництва та вражений Вашими реформами»

Про це вчора, 23 квітня, йшлося під час робочої зустрічі Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака з Міністром національної оборони Литовської Республіки Раймундасом Кароблісом у Києві.

Генерал армії України Степан Полторак говорив про останні події, які відбулися в Україні, зокрема у зв’язку зі зміною формату Антитерористичної операції на Операцію об’єднаних сил до 30 квітня та прийняттям нових законів.

— Сьогодні ми вносимо корективи в сили та засоби у зв’язку зі зміною формату операції. Новий формат дає нам можливість вибудувати вертикаль управління всіх структур, які беруть участь в ній, та підвищити ефективність наших дій, — зазначив Міністр оборони України. — Закон України «Про національну безпеку» відображає всі наші раніше прийняті плани оборонного планування та положення Стратегічного оборонного бюлетеня. З його остаточним прийняттям у Збройних Силах України будуть запущені певні процеси.

Водночас глава оборонного відомства відмітив, що політико-дипломатичний спосіб вирішення ситуації на сході на території Донецької та Луганської областей є пріоритетним, а одним із варіантів розглядається введення Миротворчої операції у відповідності до всіх міжнародних норм та правил.

— У будь-яких переговорах повинен бути аргумент. Нашим аргументом є сильна професійна армія. Зараз ми проводимо серйозну роботу з розбудови нашої інфраструктури, розвитку навчальних центрів відповідно до стандартів НАТО, — підкреслив Степан Полторак.

В свою чергу, Міністр національної оборони Литовської Республіки Раймундас Каробліс привітав ті реформи, які відбуваються у Збройних Силах України, та зазначив важливість прийняття закону «Про національну безпеку».

— Я цілком задоволений станом нашого двостороннього співробітництва та вражений Вашими реформами. Ви на вірному шляху, — зауважив пан Раймундас Каробліс. — Ми бачимо гарний результат Вашої роботи, простежується прогрес в реформуванні, зокрема розвиток старшинсько-сержантського корпусу, створення Сил спеціальних операцій, робота зі створення військової поліції тощо.

Источник: mil.gov.ua

Новости портала «Весь Харьков»


Читайте ещё:

Загрузка...
Январь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 
Архив новостей

Юридическое обеспечение портала

Адвокат
СМОРОДИНСКИЙ
Виктор Семенович